Výkup nehnuteľností za dobré ceny
VOLAJTE 0905 606 902
Výkup nehnuteľností
Výkup nehnuteľností Ponúkame seriózne a rýchle jednanie. Výkupime nehnuteľnosť, pomôžeme s exekúciou
Novostavba krásneho 4-izbového bytu!
Novostavba krásneho 4-izbového bytu! Byt s dvomi parkovacími miestami vo Veľkých Levároch.
4-izbová novostavba rodinného domu!
4-izbová novostavba rodinného domu! Exkluzívne iba u nás novostavba rodinného domu v Majcichove.
Pozemky na predaj na Kamennej ceste!
Pozemky na predaj na Kamennej ceste! Ponúkame na predaj pozemky s inžinierskymi sieťami.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Suchá nad Parnou-chatka, nachádzajúca sa blízko lesa a priehrady, a výmera pozemku 350m2!

Cena:
79 900,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Trnava
Obec: Suchá nad Parnou
Ulica: Suchá nad Parnou
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb: 3
Úžitková plocha: 43 m2
Plocha pozemku: 350 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:103188183364335

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj k krásnu dvojpodlažnú chatu nachádzajúcu sa v blízkosti lesa(hája) a 50 metrov od priehrady v obci Suchá nad Parnou cca 10 min. od TT. Chatka je napojená na káblový rozvod el. energie z rozvádzača RIS umiestneného v oplotení. Napojenie je realizované zemnou káblovou prípojkou.Elektromerový rozvádzač je umiestnený na zádverí chodby spoločne s domovým rozvádzačom. Chata je napojená na elektrinu 220 aj 380V. Chata, zateplená drevenica, pozostáva s troch obytných miestností. Na prízemí ( 28,3m2 ) z predsiene( 2,8m2 ), obývacej izby( 17,7m2 ), kuchyne ( 3,9m2 ), kúpeľne a WC( 3,9m2 ). Na poschodí z dvoch izieb ( každá o veľkosti 7,92m2). Celková výmera pozemku je 350 m2, zastavaná plocha je 43 m2, úžitková plocha 44 m2. V záhrade sa nachádzajú ovocné stromy, rôzne dreviny a priestor pre náradie. .Chatka je zásobovaná úžitkovou vodou z vlastnej kopanej studne. Domová vodáreň je umiestnená v betónovej šachte. Vnútorný rozvod je z oceľových pozinkovaných rúr. Teplá úžitková voda je pripravovaná v elektrickom bojleri o obsahu . Rozvod vody má z bezpečnostných dôvodov vypúšťací ventil pre zimné obdobie, kedy je chata málo využívaná.
Samostatné kúrenie zabezpečuje elektrický kotol Protherm Raja, napojený na radiátory a veľmi účinné krbové kachle, ktoré sú taktiež napojené na radiátory. Tento systém umožňuje pomocou kotla rýchle vykúrenie chaty a pomocou krbových kachieľ relatívne lacné udržiavanie tepla, na pozemku je vlastná studňa. Pre účely varenia sa využíva plynové palivo propán-bután z tlakových bômb. Plynová bomba je umiestnená v kuchyni.
Pozemok je oplotený drôteným pletivom na oceľové stĺpiky kotvené do betónových pätiek. Vstupná brána je oceľová dvojkrídlová.
Užívateľské hodnoty rekreačnej chaty spĺňajú požiadavky aj náročného užívateľa pre celoročné užívanie.záhrada. Výhodou je v blízkosti MŠ, ZŠ, a iná veľmi dobrá vybavenosť obce. Dom je kúpou voľný,
V cene je zahrnuté profesionálne realitné poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, tiež zabezpečenie znaleckého posudku a bezplatné vyhotovenie hypotekárneho úveru. Naša kancelária je členom Realitnej únie. V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0905 934213.

Maklér:

makler
Maklér:PhDr.Lucia Mičková
Telefón:0905934213
E-mail:lucia.mickova2-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.