Výkup nehnuteľností za dobré ceny
VOLAJTE 0905 606 902
Výkup nehnuteľností
Výkup nehnuteľností Ponúkame seriózne a rýchle jednanie. Výkupime nehnuteľnosť, pomôžeme s exekúciou
Novostavba krásneho 4-izbového bytu!
Novostavba krásneho 4-izbového bytu! Byt s dvomi parkovacími miestami vo Veľkých Levároch.
4-izbová novostavba rodinného domu!
4-izbová novostavba rodinného domu! Exkluzívne iba u nás novostavba rodinného domu v Majcichove.
Pozemky na predaj na Kamennej ceste!
Pozemky na predaj na Kamennej ceste! Ponúkame na predaj pozemky s inžinierskymi sieťami.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Lošonec- rodinný dom čiastočná rekonštrukcia. Exkluzívne v Kaldoreal !

Cena:
275 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Trnava
Obec: Lošonec
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb: 0
Úžitková plocha: 217 m2
Plocha pozemku: 4950 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:103188183364481

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj rodinný dom v obci Lošonec. Dom je samostatne stojaci postavený v zástavbe starších rodinných domov v centre obce Lošonec. Nachádza sa mimo hlavnej ulice. Je prístupný z hlavnej ulice cez vlastnú prístupovú komunikáciu. Dom je postavený vo svahu. Pôdorysný tvar je obdĺžnik.
Dom je čiastočne zrekonštruovaný a to zvnútra. Rekonštruovaná časť domu pozostáva : kuchyňa s jedálňou ,veľká kúpeľňa, obývačka, spálňa s vchodom do šatníka. Ostatné časti domu sú: predsieň ,miestnosť pre zimnú terasu, miestnosť pre schody, povala, pivnica je delená na: garáž, chodba a štyri ďalšie miestnosti ktoré môžu slúžiť ako sklad alebo kútik pre kutila. Hospodárska budova je delená na dve časti a má aj povalu. Dom je pripojený na elektriku, verejný vodovod, verejnú kanalizáciu a optický internet (možnosť až do 1000Mb/s). Plynová skriňa je na pozemku cca 20m od domu. Je tu aj studňa ktorá sa momentálne nevyužíva.
Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou nasledovným spôsobom: stará omietka, podlaha, strop palach, okná, dvere, el. káble a všetko potrubie bolo odstránené z časti ktorá je momentálne obytná. Spravená je nová elektroinštalácia, nové vodovodné a kanalizačné potrubie, ako aj podlahové kúrenie. Podlaha je izolovaná z cca 14cm polystyrénom + 4cm anhydrid a potrubie. Polovica domu má keramický obklad a druhá polovica je drevený parket vhodný na podlahové kúrenie Barlinek. Na stenách je vápenno-cementová omietka.Stropy majú zdravé, borovicové trámy cca 18x18cm a , pridali sa ešte 8x18cm KVH hranoly ,aby sa spevnil strop nakoľko bol plán urobiť aj povalu obytnú. Stropy sú izolované s 18cm kamennou vlnou medzi trámami a spustený je nový sadrokartón. Okná na obytnej časti sú plastové trojsklo Salamander 92mm a na vchodovej časti kde je plánovaná zimná terasa sú plastové dvoj sklo Salamander 76mm.Ohrev vody a podlahového kúrenia zabezpečuje 8 kwh tepelné čerpadlo Daikin.
Zásobník na teplú vodu veľkosti 200l je momentálne napojený na tepelné čerpadlo a má možnosť pripojenia aj na solárny kolektor ako aj na elektrickú špirálu.
Na dome sú nainštalované fotovoltaické panely 3kWp, ktoré sú napojené na systém on grid. Nainštalovaný menič je 5kw tak že je možnosť pridať ešte 2kW panely bez veľkej investície.V obývačke sú umiestnené 14kw krbové kachle ktorá sú napojené na frézovaný a vyvložkovaný komín priemeru 180mm. Komín je vyvložkovaný až do pivnice.
Dom je celý podpivničený a vymenená je celá elektroinštalácia a osvetlenie.
Na pozemku je aj 4,6m bazén Azuro spolu s pieskovou filtráciou ako aj drevená terasa rozmeru 4x4m.V cene je zahrnuté profesionálne realitné poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, tiež zabezpečenie znaleckého posudku a bezplatné vyhotovenie hypotekárneho úveru. Naša realitná kancelária je členom Realitnej únie. V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0905 439 516.

Maklér:

makler
Maklér:Jana Toronyi
Telefón:0905439516
E-mail:jana.toronyi-ZVNC-kaldoreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

S kompletným financovaním a hypotékou, Vám rád pomôže náš hypotekárny špecialista.


Novinky a aktuality
Ponuka spolupráce Navrhujeme Vám spoluprácu, pozícia tiper. Ak si chce niekto...
Výhody exkluzívnej zmluvy Prečo s realitnou kanceláriou podpísať exkluzívnu zmluvu? Tu je pár dôvodov: •...